Skip links

Звинувачення за статтею 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість)

Нещодавно до нашої Юридичної Компанії “Bludov&partners” звернулась особа відносно якої було зареєстровно кримінальне провадження за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою).

Згідно санкції вказаної статті даній особі загрожувало позбавлення волі від 7 до 12 років. Згодом правоохоронними органами було пред’явлено повідомлення про підозру, а квартиру особи арештовано.

В подальшому, в ході досудового розслідування, за нашого втручання, слідством було перекваліфіковано дії Клієнта на статтю 367 частини 2 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Разом з тим, внаслідок нашої професійно проведеної роботи, наполегливості, втіленні правильної лінії захисту та зібранні всіх доказів, під час судового розгляду справи, суд дійшов до висновку взагалі звільнити нашого Клієнта від кримінальної відповідальності, а накладений арешт на квартиру Клієнта скасувати.

Таким чином, кримінальне провадження було закрито, Клієнт продовжує своє повсякденне життя, а у правоохоронних органів відсутні до нього будь-які претензії та вимоги.